Polityka prywatności

Szanowni Państwo
 
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane RODO) informujemy:  
• Orka Group Sp. Z O.O. dysponuje zbiorem adresów e-mail zawierającym Państwa adres e-mail.
• Administratorem Pani/Pana danych, znajdujących się w naszym zbiorze adresów e-mail pochodzących zasadniczo ze źródeł ogólnodostępnych, jest firma Orka Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, Ul. Widok 12 (REGON: 240997042) e-mail: biuro@orkasa.pl ,k.kierepka@orkasa.pl ,m.kierepka@orkasa.pl , dalej zwana Administratorem.
• Państwa dane przetwarzane są przez nas w celu obsługi i realizacji zamówień, w celach rachunkowych i podatkowych, w celach marketingowych.
  Dane udostępnione przez Państwa będą podlegały udostępnieniu podmiotom, którym przekazano dane na podstawie umów o powierzenie danych. Państwa dane w zakresie w jakim korzystamy z usług zewnętrznych podmiotów dla zapewnienia obsługi, przekazujemy:
– firmie księgowej i podmiotom zapewniającym obsługę prawną i windykacyjną
– podmiotom obsługującym systemy informatyczne oraz zapewniającym Administratorowi obsługę techniczną/serwisową
– instytucją upoważnionym z mocy prawa
– podmiotom świadczącym usługi kurierskie i pocztowe
  Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.
Administrator nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.
• Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego usług Administratora, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
• Dane będą przetwarzane do czasu wniesienia pisemnego żądania o usunięcie ze zbioru adresów e-mail lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także do udzielenia zgody lub jej cofnięcia w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Watch Dragon ball super